صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
President's Messageپیام رئیس کنگره

بسمه تعالی

همکاران، اساتید و دانشجویان محترم اپتومتری

      با تقدیم سلام و ارادت خالصانه، حضور شما را به بیست و دومین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران سالن همایش های رازی خوش آمد می گویم. امیدوارم ضمن دیدار دوستان و همکاران خود با دلی خوش و توشه ای پربار و با سلامتی به موطن خود بازگردید.

      بی تردید باید اذعان کنم که اپتومتری یکی از مهمترین رشته های موثر و موفق در نظام سلامت در حوزه چشم و بینایی می باشد و تاکنون خدمات بسیار شایسته و قابل توجهی انجام داده است. همه ساله صدها هزار نفر از مردم در رده های سنی مختلف مورد معاینه بینایی قرار می گیرند و از خدمات آن بهره مند می شوند.

        تاریخ 50 ساله اپتومتری در ایران نشان می دهد که علی رغم مشکلات متعدد، این دانش همچون کوهی استوار و پرتوان توانسته است بر مسائل فائق آید و مسیر موفقیت خود را به خوبی طی نماید و مهمترین عامل این پیروزی ها، همدلی، اتحاد و یگانگی می باشد.

        فرزندان عزیزم، بدانید که عزت و پیشرفت اپتومتری در دستان خود ما می باشد. عملکرد نادرست در مقابل مشکلات، منفعت طلبی فردی، عدم حضور درمیادین عمل، عدم پیروی از اتحاد و یگانگی، بیان ضعف و ناامیدی، مشوش کردن فضای اپتومتری وسایر اقدامات مخرب، موجب یاس و ناامیدی می گردد که همانا آفت این رشته قلمداد می گردد. در مقابل حضور فعال و اثر گذار در صحنه، بکاربردن ادبیات توانمند و نشان دادن قدرت و شجاعت همراه با اتحاد می تواند در رسیدن به اهداف کمک بنماید. اپتومتری از زیباترین و پرنفوذ ترین رشته های حوزه سلامت می باشد البته برای ارتقاء آن هم علاوه بر تلاش باید از سلاح تشویق، تدبیر همراه با تدوین قوانین و مقررات استفاده کرد و از برخورد انفعالانه و ضعف پرهیز نمود، دانشجویان عزیز هم بدانند که اپتومتری رشته ای است علمی و ضمن استقلال، از اقتدار حرفه ای برخوردار بوده و در عین حال خدمات بسیار زیاد اجتماعی و مردمی دارد. ما همه باید خود را در حفظ و حراست از کیان اپتومتری، شان و منزلت اپتومتریست ها جایگاه رفیع خانواده بزرگ اپتومتری مسئول بدانیم.

        بیست و دومین کنگره اپتومتری فضایی مناسب برای آشنایی بیشتر و بهتر با آخرین یافته های علمی و کلینیکی بوده و شما را با جدید ترین فن آوری ها در زمینه های تجارب و مهارت های شغلی آشنا خواهد ساخت. امیدوارم که مسئولین محترم حوزه سلامت نیز بتوانند تصمیم گیری های دقیق و علمی را بر اساس شواهد این کنگره تنظیم نمایند.

        لازم می دانم از کلیه همکارانی که در تشکیل این کنگره زحمات شبانه روزی کشیده اند بخصوص اعضای محترم هیئت مدیره انجمن علمی، ریاست محترم انجمن و دبیر علمی، دبیر محترم اجرایی، مدیر محترم علمی و نیز اندیشمندان، سخنرانان و ارائه دهندگان پوستر های علمی تقدیر و تشکر بنمایم.

 

      با احترام

دکتر عباس عظیمی

  مرداد ماه 98

 

 


       سیمپوزیوم آشنایی با ترکیب تیم توانبخشی بینایی و نقش هر کدام        کارگاه تخصصی پریمتری، استراتژی ها و تفسیر.        کارگاه کاربردی جدیدترین طراحی در عدسیهای تدریجی. روز دوم کنگره       سیمپوزیوم آشنایی با جراحی های ریفرکتیو، تشابهات و تفاوتها        فراخوان دریافت خلاصه مقاله در بیست و دومین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران
فراخوان ارسال مقالات
ورود اعضا

 

ارسال خلاصه مقاله به بیست و دومین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران تا تاریخ 10  اردیبهشت 1398 امکان پذیر خواهد بود.

پژوهشگرانی که تمایل به ارسال خلاصه مقاله جهت کنگره را دارند، لازم است به نکات ذیل  توجه فرمایند:

1. خلاصه مقالات باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت ارسال شود.  به خلاصه مقالات ارسال شده توسط نمابر، ایمیل و پست، ترتیب اثر داده نمی شود.

2. خلاصه مقالات از طریق سایت کنگره به دبیرخانه ارسال و پس از داوری، مقالات منتخب معرفی می‌گردند. خلاصه مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل پذیرش می‌باشد.

3. برای ارسال مقالات ابتدا باید از طریق منوی ثبت نام، در کنگره ثبت نام نمایید.

4. سپس بر روی قسمت ارسال مقالات (فرم ارسال مقاله) کلیک کرده و نام کاربری و کلمه عبور داده شده را وارد نمایید.

5. ارائه دهنده مقاله، بایستی مقاله را ارسال نماید.

6. در هنگام ارسال چکیده مقالات ذکر شماره تلفن همراه و پست الکترونیک الزامی می باشد.

7. در تکمیل فرم خلاصه مقالات نکات زیر حتماً مورد توجه قرار گیرد:

·         عنوان مقاله حتی الامکان مختصر و توصیف کننده متن مقاله باشد.

·         اسامی نویسندگان همکار در قسمت Authors ذکر شده و فرد ارائه دهنده مقاله در قسمت Presenting Author مشخص گردد.

·         نحوه ارائه مقاله (سخنرانی، پوستر) در قسمت Presentation Type حتماً مشخص شود.

·         برای ارسال خلاصه مقاله، باید حداکثر 300 کلمه در فرم مربوطه تایپ گردد و بیش از این مقدار پذیرفته نخواهد شد.( خلاصه مقاله خود را در این قسمت copy و paste کنید.)

·         در قسمت Subject مشخص گردد که مقاله ارسالی عمدتاً در زمینه چه موضوعی می باشد.

·         خلاصه مقالات پزوهشی باید دارای ساختار معمول خلاصه مقالات علمی (شامل هدف، روش، یافته ها و نتیجه گیری) باشند.

·         در صورتی که خلاصه مقاله ارسالی مروری یا آموزشی می باشد، به منظور ارسال خلاصه مقاله از قسمت مقاله مروری استفاده نمایید.

·         *فایل مقاله ارسالی در قالب برنامه Word (Microsoft Word 97,2003,2007,2010,2013) باشد.

·         برای نگارش تمامی اجزاء در خلاصه مقالات فارسی از فونت B Nazanin و مقالات انگلیسی از فونت Times New Roman  استفاده گردد.

·         *عنوان مقاله به صورت Bold و با فونت اندازه 14 نگارش گردد.

·         *متن خلاصه مقاله با فونت اندازه 12 و سر تیتر‌ها به صورت Bold نگارش گردد.

·         به جز اختصارات استاندارد و معمول، اختصارات ذکر شده در مقاله برای اولین بار باید به طور کامل در پرانتز ذکر گردد.

·         جهت ویرایش بعدی، می توانید در محدوده زمانی تعیین شده با وارد کردن Username و Password خود به متن مقاله دسترسی یابید.

8.     از آنجایی که خلاصه مقالات به همان شکل ارسالی منتشر خواهد شد، لذا حتی  الامکان با سبک  صحیح  نگارش شده و از نظر نداشتن غلط املایی بررسی دقیق گردد.

 

برای ارسال مقاله اینجا کلیک کنید

 

نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
عضویت در خبرنامه
حامیان کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 42
ماه جاری 13421
کل مراجعات 163803
نشانی: تهران، خیابان کارگر شمالی - نرسیده به بزرگراه جلال آل احمد - بن بست سوم - پلاک 2 - واحد 4
شماره تماس: 88223500-021 -شماره فکس: 88223400-021
رایانامه: info@ioac.ir