صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما   آرشیو
Executive Secretary's Messageپیام دبیر اجرایی

پیام دبیر اجرایی

 بار دیگر خداوند منان، توفیق برگزاری کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران را به جامعه بزرگ اپتومتری عطا نمود. انجمن علمی اپتومتری ایران، با سابقه برگزاری همایش های علمی متعدد، در برگزاری همایش های اپتومتری در کشور پیشرو بوده و برای بیست و دومین سال متوالی این گردهمایی علمی را با حضور متخصصین و محققین اپتومتری و علوم بینایی برگزار می کند. مشارکت همکاران گرانقدر و شرکت های حامی طی سالهای گذشته ، موجب شده است تا این رویداد علمی، به با شکوه ترین گردهمایی سالانه اپتومتری تبدیل شود.

رشته اپتومتری در دنیای کنونی به سرعت در حال گسترش بوده و جوامع پیشرفته از دیدگاه­ها و توانمندی های مهم این رشته در جهت حل مشکلات بینایی و ارتقا سلامت جامعه بهره فراوان می­گیرند اما در ایران به دلیل موانعی که برای توسعه و پیشرفت رشته اپتومتری وجود دارد از تمام پتانسیل آن استفاده نمی شود. به مدد بهبود بهداشت عمومی و گسترش خدمات پزشکی پیشرفته، شیوع و شدت بسیاری از بیماری های چشمی کاهش یافته است اما به دلیل صنعتی شدن جوامع و استفاده بیش از حد از کامپیوتر، تبلت و انواع مبایل، عیوب انکساری، ساخت و ارائه عینک طبی، تجویز و فیت انواع عدسی های تماسی و اختلالات دید دو چشمی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. اپتومتریست ها که علاوه بر تشخیص بیماری های مختلف چشمی در زمینه های فوق الذکر توانایی بالایی دارند با رویکردی چند جانبه و با به کارگیری روش های کم خطر و مقرون به صرفه می کوشند عملکرد و کیفیت زندگی بیماران را افزایش داده و از میزان مداخلات دارویی و جراحی بکاهند.

 به منظور دستیابی به اهداف عالی کنگره و بهره گیری حداکثری از آن باید از تمام توان اپتومتری کشور استفاده شود. بی تردید این مهم در سایه همدلی و هم افزایی خانواده بزرگ اپتومتری و مشارکت و همیاری گروه های اپتومتری و تشکل های سراسر کشور به ویژه "جامعه اپتومتری ایران"  امکان پذیر خواهد بود.

 اینجانب از تک تک شما همکاران و بزرگواران در سطوح مختلف علمی و اجرایی کشور درخواست می­نمایم که با نیک­اندیشی و تعلق خاطر به این رویداد، ما را در هر مرحله از کنگره اعم از اطلاع رسانی، ترغیب همکاران برای مشارکت حداکثری و همیاری در برگزاری هرچه پرثمرتر این گردهمایی بزرگ علمی یاری فرمایید.

کمیته علمی و اجرایی برای برگزاری هر چه بهتر نشست های علمی و کارگاههای متعدد اهتمام خواهند ورزید همچنین جهت تلطیف فضای حاکم بر همایش، اجرای موسیقی را در کنار برنامه های علمی خواهیم داشت که امیدوارم موجب گردد شب خاطره انگیزی در ذهن شرکت کنندگان نقش بندد.

در پایان بر خود لازم می دانم از کلیه عوامل اجرایی کنگره که در جهت آماده سازی کنگره نهایت همکاری را دارند قدردانی نمایم. همچنین از شرکت های حامی و حاضر در نمایشگاه جانبی کنگره که همواره پشتیبان انجمن بوده اند صمیمانه سپاسگزارم.

 

عبداله فرزانه

دبیر اجرایی کنگره

 

 


       سیمپوزیوم آشنایی با ترکیب تیم توانبخشی بینایی و نقش هر کدام        کارگاه تخصصی پریمتری، استراتژی ها و تفسیر.        کارگاه کاربردی جدیدترین طراحی در عدسیهای تدریجی. روز دوم کنگره       سیمپوزیوم آشنایی با جراحی های ریفرکتیو، تشابهات و تفاوتها        فراخوان دریافت خلاصه مقاله در بیست و دومین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران
فراخوان ارسال مقالات
ورود اعضا

 

ارسال خلاصه مقاله به بیست و دومین کنگره سراسری انجمن علمی اپتومتری ایران تا تاریخ 10  اردیبهشت 1398 امکان پذیر خواهد بود.

پژوهشگرانی که تمایل به ارسال خلاصه مقاله جهت کنگره را دارند، لازم است به نکات ذیل  توجه فرمایند:

1. خلاصه مقالات باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت ارسال شود.  به خلاصه مقالات ارسال شده توسط نمابر، ایمیل و پست، ترتیب اثر داده نمی شود.

2. خلاصه مقالات از طریق سایت کنگره به دبیرخانه ارسال و پس از داوری، مقالات منتخب معرفی می‌گردند. خلاصه مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل پذیرش می‌باشد.

3. برای ارسال مقالات ابتدا باید از طریق منوی ثبت نام، در کنگره ثبت نام نمایید.

4. سپس بر روی قسمت ارسال مقالات (فرم ارسال مقاله) کلیک کرده و نام کاربری و کلمه عبور داده شده را وارد نمایید.

5. ارائه دهنده مقاله، بایستی مقاله را ارسال نماید.

6. در هنگام ارسال چکیده مقالات ذکر شماره تلفن همراه و پست الکترونیک الزامی می باشد.

7. در تکمیل فرم خلاصه مقالات نکات زیر حتماً مورد توجه قرار گیرد:

·         عنوان مقاله حتی الامکان مختصر و توصیف کننده متن مقاله باشد.

·         اسامی نویسندگان همکار در قسمت Authors ذکر شده و فرد ارائه دهنده مقاله در قسمت Presenting Author مشخص گردد.

·         نحوه ارائه مقاله (سخنرانی، پوستر) در قسمت Presentation Type حتماً مشخص شود.

·         برای ارسال خلاصه مقاله، باید حداکثر 300 کلمه در فرم مربوطه تایپ گردد و بیش از این مقدار پذیرفته نخواهد شد.( خلاصه مقاله خود را در این قسمت copy و paste کنید.)

·         در قسمت Subject مشخص گردد که مقاله ارسالی عمدتاً در زمینه چه موضوعی می باشد.

·         خلاصه مقالات پزوهشی باید دارای ساختار معمول خلاصه مقالات علمی (شامل هدف، روش، یافته ها و نتیجه گیری) باشند.

·         در صورتی که خلاصه مقاله ارسالی مروری یا آموزشی می باشد، به منظور ارسال خلاصه مقاله از قسمت مقاله مروری استفاده نمایید.

·         *فایل مقاله ارسالی در قالب برنامه Word (Microsoft Word 97,2003,2007,2010,2013) باشد.

·         برای نگارش تمامی اجزاء در خلاصه مقالات فارسی از فونت B Nazanin و مقالات انگلیسی از فونت Times New Roman  استفاده گردد.

·         *عنوان مقاله به صورت Bold و با فونت اندازه 14 نگارش گردد.

·         *متن خلاصه مقاله با فونت اندازه 12 و سر تیتر‌ها به صورت Bold نگارش گردد.

·         به جز اختصارات استاندارد و معمول، اختصارات ذکر شده در مقاله برای اولین بار باید به طور کامل در پرانتز ذکر گردد.

·         جهت ویرایش بعدی، می توانید در محدوده زمانی تعیین شده با وارد کردن Username و Password خود به متن مقاله دسترسی یابید.

8.     از آنجایی که خلاصه مقالات به همان شکل ارسالی منتشر خواهد شد، لذا حتی  الامکان با سبک  صحیح  نگارش شده و از نظر نداشتن غلط املایی بررسی دقیق گردد.

 

برای ارسال مقاله اینجا کلیک کنید

 

نام کاربری :
کلمه عبور :
 
  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
فرم ثبت نام در کنگره راهنمای ارسال خلاصه مقاله لیست کارگاه های کنگره معرفی کنگره
گالری
اخبار
عضویت در خبرنامه
حامیان کنگره
لطفا ایمیل خود را جهت دریافت خبرنامه وارد کنید
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 37
ماه جاری 13416
کل مراجعات 163798
نشانی: تهران، خیابان کارگر شمالی - نرسیده به بزرگراه جلال آل احمد - بن بست سوم - پلاک 2 - واحد 4
شماره تماس: 88223500-021 -شماره فکس: 88223400-021
رایانامه: info@ioac.ir